Заправка картриджа на виїзді в офіс або на будинок в Києві
Центр заправки надає послугу заправки картріджів в двох варіантах:

з виїздом до вас в офіс або на будинок (виїзд безкоштовний)

в сервісному центрі
На виїзді здійснюється тільки заправка лазерних картриджів!

На місці майстер очищає ємності від залишків старого тонера, щоб якість друку залишалося на високому рівні, і наполненяет картридж новим якісним тонером. При оформленні заявки на виїзд майстра для заправки картриджа клієнт як правило отримує в день заявки. Якщо ви шукаєте заправка картриджей киев заходьте на сайт www.zapravka-print.kiev.ua.

Чому варто заправляти картридж для принтера в «Print-Servis»?

Картридж для принтера вважається витратним матеріалом, але купувати щоразу новий, який стоїть до 50-60%, від вартості принтера виходить дорого. Заправка картриджа обійдеться до 30 разів дешевше, ніж покупка нового картриджа, при цьому різниці у пресі принтера не буде і відпрацює він не менше нового.

При заправке картриджа майстер стикається з канцерогенними речовинами, контакт з якими може негативно відіб’ється на здоров’ї. Ми не рекомендуємо самостійно заправляти картридж принтера без спеціального обладнання, елементів захисного одягу. Інженери Датапрінт використовують тільки високоякісні матеріал і спеціалізоване обладнання, що гарантує якість і безпеку виконаної роботи.