Замовити тамаду з Києва — забезпечити успіх!

Окрасою застілля з приводу і головним допоміжним «зброєю» тамади служать тости. Тамада (ведучий) з їх допомогою вносить елементи присутності духовності і культури безпосередньо в саме перебування всіх гостей в цей урочистий день за одним столом. Без тостів застілля дуже швидко перетворюється … ні, не в елегантні шорти — якби! Воно перетворюється в столовский обід або глухе бар, де одні мовчки утрамбовують їжу, інші, розбившись на невеликі групки, перешіптуються і перегукуються між собою.

Кожен тамада на весілля знає, що звичай супроводу застілля тостами корінням сягає в глибину століть. Промовляючи тости перед осушенням келихів, ми, на думку наших предків, передаємо спиртовмісної рідини свої почуття і побажання. Але ж слова часом мають магічну силу. Наприклад, у корінних жителів Кавказу вважається грішним випити чарку без єдиного слова. Якщо ви хочете переглянути статті на тему тамада киев отзывы можна прочитати на сайті wedding-wolf.kiev.ua.

За допомогою тостів ведучий на весілля Київ може проспівати заздоровницю двом молодим винуватцям торжества, похвалити добру господиню, заспівати оду красі присутніх дівчат і т.п. Ще одна важлива властивість тостів полягає в тому, що з їх допомогою як тамада (ведучий) на весілля, так і гості можуть показати себе, блиснувши дотепністю і ерудицією навіть при пафосних словах, які люди зазвичай соромляться вимовляти в інші дні.

Пройшли часи, коли організація і проведення весілля в плані застілля представляли собою свята шлунка, розбавлені танцями. Сьогодні «шлункові оргії» модні хіба що в непрогрессивное селах. В інших же місцях провідний недорого в Києві робить акценти зовсім на інших речах. Продукти харчування вже давним-давно перестали бути дефіцитними, а тому великою кількістю їжі і відмінною випивкою мало кого здивуєш або розвеселити. Та й в принципі в цьому плані хороша така річ як помірність. А що стосується польоту фантазії, то чим більше його використовує тамада (ведучий) під час застілля, тим краще.

Як показує практика проведення весіль, люди, які зібралися разом, не тільки куштують вина і закуски, не тільки говорять тост, але і розважаються іншими різними способами: спів і гра в різні ігри, забавних конкурсів і азартних змагань. Говорячи іншими словами, культурно-розважальна складова набуває статусу обов’язковості в будь-якому типі торжества з легкої руки тамади, будь то святкування дня народження або весілля, ювілею або новосілля, дівич-вечора або просто вечірки.