Ви думаєте найняти манхеттенську компанію з миття вікон? Або, можливо, у вас є якісь ідеї про те, як заощадити гроші і зробити роботу самостійно? Очищення вікон не так просто, як ви думаєте.
Люди схильні упускати з уваги деякі важливі речі і в кінцевому підсумку витрачати час і гроші, не отримуючи належних результатів. Фахівці Big Apple Window Cleaning window washing manhattan. готові поділитися важливою інформацією, яка допоможе вам зробити правильний вибір.
1. Екрани Миття Перед Вікнами
Брудні екрани зіпсують Ваші скрипуч-чисті вікна момент, коли ви встановите їх назад, і йде дощ. Поважайте ваші зусилля і дайте екранам хороший скраб перед заміною їх.
2. носити рукавички
Коли ви робите зимову мийку вікон Манхеттена, обов’язково надіньте рукавички. В іншому випадку ви можете зіпсувати собі шкіру і застудитися. Розгляньте можливість носіння гумових рукавичок влітку, щоб не дуже сильно контактувати з водою і миючими засобами.
3. Остерігайтеся птахів
Птахи мають «наскрізну» лінію візування. Це означає, що якщо вони бачать щось, вони думають, що там нічого немає. Чим чистіше ваше скло, тим легше птахам ігнорувати.
4. Найняти експерта
Фахівець з миття вікон в Манхеттені може зробити цю роботу в п’ять разів швидше, ніж прибиральник-любитель. Тим часом, результати набагато більш вражаючі.
5. Використовуйте оцет замість чистячих засобів
Якщо ви природне і eco-friendly прожиття, то ви можете використовувати оцет замість тензидів підпитка вікна. Воно спілкується з тавотом і не виходить штриховатости. Пропорція для змішувати оцет з водою 1: 1.
6. Використовуйте різні інструменти для внутрішнього та зовнішнього очищення
Якщо ви хочете зберегти забруднюючі речовини і пташині екскременти на відкритому повітрі, використовуйте різні інструменти для очищення внутрішньої частини вікон. Купите два скребка, два ракеля і дві серветки з мікрофібри/замші.
7. Купити Ластики Blackboard
Простий старомодний ластик для дошки може творити чудеса, щоб стерти смуги після того, як ви очистите вікно. Інвестуйте в переворот