Китай як завжди попереду планети всієї і продовжує дивувати жителів планети земля своїм промисловим обігом. Сьогодні більш докладно зупинимося на поки ще мало відомої в Росії, але дуже перспективної автомобільної компанії JAC!

Китайський бренд зародився ще в 1999 році і з того часу успішно займає 5-ку лідерів виробників в Китаї. Але в Росії поки продаються лише вантажівки, автобуси і автонавантажувачі, продаж легкових автомобілів компанія порахувала не рентабельною і закрила постачання в 2016 році, на відміну від сусідніх дружніх країн, де компанія тільки ступали на землю автовиробників. Так само, росіяни заочно знайомі з цією маркою дякую авто під брендом ТагАЗ, яке брало спроби завоювання російського ринку, але не дуже успішно. Зараз же справи компанії йдуть більш успішно і вже під власним брендом.

JAC щорічно випускає понад 500 000 машин в понад 100 країн світу. Не так давно було відкрито перше закордонне виробництво в Італії, інші країни Європи теж досить активно знайомляться з китайським брендом. Залишається сподіватися, що в найближчому майбутньому продаж в Росії буде відновлена, так як цінова політика досить демократична, що актуально для жителів Далекого сходу, для яких близькі інші азіатські бренди Японії та Кореї.

В лінійці легкових автомобілів і позашляховиків серед російських споживачів можуть бути популярні такі марки, як MERCEDES-S5, JAC Tojoy, JAC J2 та інші. Специфіка компанії полягає в тому, що марки машин, що випускаються аналогічні вже існуючим популярним. Так, наприклад, JAC S5 є аналогом Hyundai ix35, а JAC S7 аналогічний Lexus.

У листопаді 2016 року компанія JAC запустила новий бренд, який буде виготовляти електромобілі. Ідея глобалізація світу через електромобілі зріє у Китаю вже давно, до цього вже було кілька спроб підготувати модель, яка б завоювала світовий ринок, але поки що всі вони перебувають у стадії доопрацювання. Китайці покладають великі надії на новинку від JAC, але залишається тільки чекати і сподіватися, що цього разу у них все вийде як було задумано і ринок електромобілів вийде на новий рівень.