Якщо Ви людина сучасна, то безумовно прагнете зробити свій особистий простір, будинок або квартиру максимально захищеними, затишними і красивими. Саме тому питання про те, як вибрати вхідні металеві двері, сьогодні вельми актуальний. Справа в тому, що конструкції з металу характеризуються високою надійністю, довговічністю і рядом інших чудових експлуатаційних характеристик. Вони ідеально підходять на роль вхідних дверей.

Нас часто запитують: «Якими критеріями керуватися, купуючи бронедвері? На що звертати увагу, оглядаючи виріб? Чому між цінами на абсолютно схожі моделі існує така величезна різниця? ». Кожен продавець або виробник буде Вас переконувати, що його продукція найкраща. У цьому матеріалі ми ознайомимо Вас з основами вибору вхідних дверей, а також звернемо увагу на характеристики, що дозволяють відрізнити якісні вироби від недобросовісної продукції.

Естетичні аспекти вибору вхідних дверей
Купуючи сталеві входные двери, ми в першу чергу звертаємо увагу на їх привабливість і зовнішній вигляд. Адже саме цей елемент інтер’єру демонструє кордону Вашої власності. Простий лист металу буде виглядати не дуже красиво, тому виробники обшивають його різними облицювальними матеріалами. Двері — це перше, на що звертають увагу Ваші друзі або родичі, що прийшли в гості. Як і багато інших предметів інтер’єру, вона також дає уявлення про смак свого власника. Фарби, лаки, шкіра, пластик, МДФ, декоративні плівки — це ті елементи, які роблять двері броньовані естетично привабливими. Тому, відправляючись за покупкою такого виробу, перш за все, варто визначити особисті стильові уподобання. Якщо Ви хочете максимально природною обробки, зупиніть свій вибір на МДФ облицюванні. В такому випадку вхід в Вашу квартиру буде прикрашати солідна, аристократична двері під дерево, що приховує в собі потужний сталеве підстава. А ось для заміського будинку можна придбати модель з вставками скла або елементами художньої ковки.

Як вибрати красиву двері, не зашкодивши її експлуатаційними властивостями?
Визначившись з тим, яка броньовані двері Вам потрібна, обов’язково проаналізуйте ці варіанти за такими аспектами:

· Товщина і загальну якість металу. Якщо купуєте виріб для квартири, то товщина листа повинна бути не менше 1,5 мм, для заміських будинків або приватних закладів — від 3 мм.

· Теплоізоляційні властивості. Від якості ізоляційних матеріалів залежить коефіцієнт втрати тепла і заощадження комфортного мікроклімату в будинку.

· Шумоізоляційні властивості. Вхідні двері не тільки забезпечує безпеку, але також захищає від настирливих сторонніх звуків. Цей ефект, як і теплоізоляційний, досягається за рахунок сучасних ізоляційних матеріалів, ущільнювачів і якості обробки. Пінополістирол, наприклад, демонструє відмінні показники поглинання шуму і зниження втрат тепла.

Якщо Ви хочете купити металеві двері в Києві або іншому місті України, що забезпечують високий рівень безпеки, покладатися лише на три критерії вибору було б безрозсудно. Крім перерахованих нюансів, обов’язково потрібно звернути увагу на замкову систему і фурнітуру. Для нинішніх грабіжників відкрити один звичайний замок — це справа кількох секунд, тому потрібно обов’язково вжити додаткових заходів обережності і поставити, як мінімум, два замкових механізму. Вся фурнітура повинна не тільки виглядати красиво, але і працювати бездоганно. Це стосується вічка, петель, ручок, які фіксують двері і ін. Дополнітельновходная залізні двері може бути укомплектована системою антівзлома або ж замком невидимкою, які працюють на дистанційному управлінні. Це дуже надійний спосіб захистити себе від зовнішнього втручання.

Інтернет-магазин «Перша дверна гільдія» рекомендує всім своїм клієнтам ніколи не купувати перший сподобалася варіант, а бути раціональними, зважувати всі характеристики, адже саме це стане запорукою збереження Вашого майна, а також спокою всіх членів родини!