ТОВ «Зв’язок без перешкод» сприяє в рішеннях часто виявляються проблем слабкого, відсутнього або нестійкого сигналу мобільного зв’язку за допомогою установки GSM / 3G ретранслятора, усилителя связи для мобильного телефона.

Ми рекомендуємо готові комплексні рішення усилители связи для мобильного телефона, стосуються установки систем посилення мобільного зв’язку. По вашому запиту ми підготуємо для вас весь комплект обладнання для самостійної установки усилитель связи для мобильного телефона, а також відповімо на всі питання, які можуть виникнути.

Виїзд фахівця по всій території Києва, а так само в радіусі 5 км від Києва, становить 200 грн. — майстер виїжджає, вимірює рівень сигналу, оглядає об’єкт, складає кошторис (комерційну пропозицію). Вартість виїзду в будь-яку точку України обмовляється в кожному індивідуальному випадку. Звертаємо вашу увагу на те, що вартість виїзду для попереднього огляду об’єкту, проведення робіт по виміру рівнів сигналу зовні і всередині вашого об’єкта і складання комерційної пропозиції вже включена в підсумкову суму кошторису (вважається як авансовий платіж за умови продовження співпраці). Ми гарантуємо індивідуальний підхід вирішення проблеми після проведення повної діагностики на об’єкті.

Наші спеціалісти допоможуть вирішити проблему усилителем связи для мобильного телефона, будь-якої складності і встановлять обладнання, яке позбавить вас від слабкого або нестійкого сигналу стільникового зв’язку наступних операторів: Lifecell, Київстар, Vodafone, які працюють на частотах 900, 1800 і 2100МГц. Наша компанія займається посиленням мобільного сигналу використовуючи широкосмугові, смугові і селективні ретранслятори, а так само кваліфікованої установкою всіх додаткових компонентів, таких як: роз’єми, подільники та розподільники потужності, сервісні (внутрішні) антени, донорні (зовнішні) антени, високочастотний кабель та інші складові