Проживання в туре:
Двоповерхові, треетажние котеджі, міні-готелі з / у на поверсі або в номері (в залежності від обраної категорії Тура в Буковель ).

У деяких котеджах є повноцінні кухні для самостійного приготування, що зручно для організованих не великих груп, сімей …
На Ваші питання чи є чайники? Так! Чайники, холодильники є, але не у всіх номерах. Як правило винесено на коридор або у відведеній кухні. Якщо вам потрібен туры в Буковель звертайтеся до фахівців на нашому сайті yastrub-tour.com.ua.

У міні-готелях у всіх кімнатах туры в Буковель: телевізори, інтернет, необхідні меблі, санвузли, чайники, дві чашечки, тубочка або столик. Будинки прогріваються дуже добре, і в номери затишно і тепло. Кімната санвузла: туалет, умивальник, душова кабінка, рушник, мило для рук, туалетний папір. Харчування груп проходить в відведених кімнатах, де розміщується вся група, це зали на 30-40 чол.

Проживання туристів, наших груп, як правило в центральній частині селища Микуличин (автовокзал, гуцульське пиво), вул. Грушевського. Під організовані групи можна поселення від Яремче до Буковеля, в т. Ч. Паляниця, Ясіня, Ворохта, співпрацюємо з багатьма комплексами.