Турецькі курорти вже давно є безумовним лідером для пляжного відпочинку. А багата спадщина Великих імперій, стародавні міста, дивовижні пам’ятники і природні краси, приваблюють мандрівників з усього світу. Загадкові печерні поселення Каппадокії, казкові палаци султанів, білосніжні схили Памуккале, стародавні міста: Троя, Ефес, Олімпос, мальовниче узбережжя Егеського моря, піщані пляжі Анталійського узбережжя — заради цього варто відправитися в Туреччину! У нас найкращі Туры в Турцию.

Щоб ви не вибрали — поїздку по всій країні, плавання на круїзному лайнері уздовж берегів країни, спокійний відпочинок на морі або шопінг в Стамбулі — Агентстсво Фараб завжди запропонує кращі варіанти за приємними цінами.

Телефонуйте нам і ми підкажемо кращий варіант готелів і економії коштів, будь то раніше бронювання або гарячі тури в Туреччину. Вас чекають Тури в Туреччину з Алмати та інших міст Казахстану, на кращі курорти: Анталья, Аланія, Белек, Бодрум, Кемер, Кушадаси, Мармарис. Міжнародне агентство з туризму» Фараб » успішно працює на казахстанському ринку з 1997 року. Агентство носить ім’я стародавнього міста «Фараб«, який знаходився на півдні Казахстану (»Фараб «в перекладі з арабської означає»Місто на повноводній річці»).

Наша робота будується на трьох основних принципах:

Надання якісних послуг за розумними цінами;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта;

Працювати так, щоб ви могли рекомендувати нас своїм друзям.
Порядність і компетентність по відношенню до своїх партнерів дозволили з самого початку нашої діяльності працювати з надійними іноземними та казахстанськими партнерами, що дозволяє запропонувати широкий спектр послуг:

Відпочинок і подорож по всьому світу;
Санаторно-курортне лікування;
Навчання в мовних коледжах за кордоном;
Бізнес-тури, виставки, конференції, семінари;
Організація дитячих та молодіжних турів;
Бронювання готелів;
Візова підтримка та реєстрація іноземних громадян.