Протягом досить тривалого періоду часу ручні сигари є більш ніж красномовним доказом особливого статусу людини, займаного їм у суспільстві положення Плюс до того ж цей вид тютюнової продукції свідчить про наявність хорошого смаку і вміння розбиратися в якості продукції, в даний час пропонованого на внутрішньому ринку нашої країни. В виду цього, якщо ви бажаєте приємно здивувати дорогих і близьких вам людей, зробивши їм оригінальний подарунок, в такому випадку кращого варіанту, ніж ручні сигари вам просто не знайти. Звичайно, за умови, якщо винуватець торжества є поціновувачем тютюнової продукції. У нас купить сигары.

В чому полягає головна відмінність цього виду сигар від звичайних, які виробляються машинним способом? Перш за все, це – процес їх скручування. Виходячи з своєї назви, ця тютюнова продукція виробляється спеціально навченими майстрами виключно ручним способом. В виду цього зовсім не дивно, що ці сигари коштують трохи дорожче своїх аналогів, вироблених на верстатах, нехай і навіть найсучасніших і передових. У всі часи ручна робота досвідченого майстра завжди цінувалася набагато вище, ніж робота звичайного верстата.

100% натуральність використаної сировини-характерна особливість, притаманна ручним сигарам. Люди, які займаються виготовленням і скручуванням сигар – торседоры – у своїй професійній діяльності використовують виключно натуральні листя тютюну преміум-сортів. Як результат, ручні сигари не містять в собі абсолютно ніяких штучних ароматичних добавок, тим самим дозволяючи справжнім цінителям повною мірою насолодитися всією гамою вишуканого аромату тютюну високої якості. Слід зазначити, що знайти 2 однакові сигари, виготовлені одним і тим же майстром так само легко, як і знайти 2 однакові сніжинки під час снігопаду. Справа в тому, що кожна окремо взята сигара, виготовлена ручним способом, таїть в собі особливий неповторний настрій і аромат-нехай і виглядають при цьому зовні однаково. В процесі куріння ви гарантовано будете відчувати абсолютно різні почуття і емоції.

Ручні сигари від сигарного дому Merry Land – це завжди чудовий і приємний подарунок практично до будь-якого урочистого заходу та свята. В товарному асортименті нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне для приємного проведення часу в компанії старих добрих друзів.