«Столична Енергетична Компанія» — це сучасний інтернет-магазин, що пропонує своїм покупцям цілий комплекс товарів,пов’язаних з електричними інженерними мережами. Вигідна ціна, зручні форми оплати та оперативна доставка по всіх регіонах України-далеко не повний список переваг роботи з нами.

Тільки вигідна співпраця для кожного клієнта
Вже сьогодні «Столична Енергетична Компанія» пропонує своїм покупцям:

Інструменти для роботи з електромережами;
Кабелю і дроти;
щит hager volta;
Кріплення різних типів;
Блискавкозахист і грозозащиту;
Пожежну та охоронну сигналізацію;
Мережеве обладнання;
Щити, комплектуючі і т. д.
Чому наша пропозиція гідна Вашої уваги?
В першу чергу тому що ми співпрацюємо безпосередньо виключно з перевіреними постачальниками і виробниками. Відповідно, працюємо без невиправданих націнок на продукцію. Крім того, наші фахівці подбали про те, щоб здійснювати покупки в інтернет-магазині було максимально комфортно. З цією метою ми структурували каталог на чіткі категорії, де ви без проблем знайдете те, що вам потрібно.

«Столична Енергетична Компанія» в однаковій мірі орієнтована на оптових і роздрібних покупців. Для нас дуже важливо, щоб кожен міг знайти у нас те, що йому потрібно, зберігши при цьому власні кошти і час. Асортимент товарів постійно розширюється і доповнюється. Ми ретельно стежимо за тим, щоб пропонувати своїм покупцям виключно якісні товари, актуальні на вітчизняному та європейському ринку.

У співпраці зі «столичною енергетичною компанією» ви отримаєте комплекс переваг:

Оперативна обробка будь-якого замовлення;
Відповідальний і професійний підхід до клієнта;
Надійність і впевненість в якості всієї продукції;
Можливість отримати безкоштовну консультацію фахівця;
Доставка по всій території України в мінімальні терміни.