Цей сайт управляється sfexpo.org. на всьому сайті терміни «ми», «нас» і» наш » відносяться до непереборних пропозицій. Irresistible Offers пропонує цей сайт, включаючи всю інформацію, інструменти та послуги, доступні на цьому сайті для вас, Користувача, за умови вашої згоди з усіма умовами, Умовами, політиками та повідомленнями, викладеними тут. Детальніше на https://sfexpo.org/product-category/vehicle-led-lights/.

Відвідуючи наш сайт і / або купуючи щось у нас, ви берете участь в нашій «Службі» і погоджуєтеся дотримуватися наступних умов («Умови надання послуг», «умови»), в тому числі ці додаткові умови і правила. згадані тут та / або доступні за гіперпосиланням. Ці умови обслуговування поширюються на всіх користувачів сайту, включаючи, крім іншого, користувачів, які є браузерами, постачальниками, клієнтами, продавцями та / або авторами контенту.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови надання послуг, перш ніж заходити на наш сайт або використовувати його. Отримуючи доступ до будь-якої частини сайту або використовуючи її, ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов обслуговування. Якщо ви не згодні з усіма умовами цієї Угоди, ви не маєте доступу до веб-сайту і не можете використовувати будь-які послуги. Якщо ці умови обслуговування вважаються пропозицією, їх прийняття прямо обмежується цими умовами обслуговування.

Будь-які нові функції або інструменти, додані в поточний магазин, також підпадають під дію умов обслуговування. Ви можете переглянути найновішу версію Умов надання послуг у будь-який час на цій сторінці. Ми залишаємо за собою право оновлювати, змінювати або замінювати будь-яку частину цих Умов надання послуг, публікуючи оновлення та / або зміни на нашому веб-сайті. Ви зобов’язані періодично перевіряти цю сторінку на наявність змін. Ваше подальше використання або доступ до веб — сайту після публікації будь-яких змін означає прийняття цих змін.

РОЗДІЛ 1-УМОВИ ОНЛАЙН МАГАЗИНУ

Погоджуючись з цими умовами обслуговування, ви підтверджуєте, що досягли повноліття у своєму штаті або провінції проживання або що ви досягли повноліття у своєму штаті або провінції проживання і дали нам свою згоду на дозвольте будь-якому з ваших неповнолітніх утриманців використовувати цей сайт.
Ви не можете використовувати наші продукти для будь-яких незаконних або несанкціонованих цілей, а також при використанні сервісу не можете порушувати будь-які закони у вашій юрисдикції (включаючи, крім іншого, закони про авторське право).
Ви не повинні передавати будь-які черв’яки або віруси або будь-який код руйнівного характеру.
Порушення або порушення будь-якої з умов призведе до негайного припинення ваших послуг.