Інтернет-магазин «Автофарба» має в своєму асортименті засоби захисту провідної торгової марки «ЗМ». Вона займає лідерську позицію на ринку автомобільних товарів.

Респіратор 3М-це хороший спосіб захистити себе від попадання в дихальні шляхи пилу, небезпечних випарів хімічних речовин. Дана марка випускає цілий ряд продукції, яка відрізняється конструкцією – від маски до фільтруючої напівмаски. Головною особливістю цього виробника є те, що всі засоби захисту виготовляються з інноваційних технологій і тільки на новітньому обладнанні. Всі процеси виробництва підлягають пильному контролю, щоб якість виробів було найвищим. Респіратори торгової марки ЗМ можна використовувати при різних температурах, вони виконані з матеріалу, який забезпечує циркуляцію повітря. Всі моделі ЗМ мають плоскі гумки для надійної фіксації. У нас Респираторы 3m.

Інтернет-магазин «Автофарба» пропонує респіратор ЗМ, ціна якого має широкий діапазон і коливається в залежності від типу і кратності використання та виду. В каталогах інтернет-магазину «Автофарба» є практично весь спектр моделей, пропонованих торговою маркою «ЗМ». Ви можете тут придбати те, що підійде вам за вартістю і призначенням.

Можна більш докладно розглянути пристрій даної продукції, щоб купити респіратор ЗМ тієї моделі, яка оптимально підійде для виконання запланованих вами робіт. Є два типи. Один з них – напівмаска. Фільтруючий елемент тут розташовується на лицьовій стороні. У іншого виду масок є дихальний клапан. Головна особливість такої продукції, що фільтри і сорбенти можна поміняти.

Залежно від виду захисного механізму респіратори бувають фільтруючі і з подачею повітря. У першому повітря надходить через матеріал, проходячи крізь який, він очищається від шкідливих речовин. Другий має балон або патрон, де виробництво повітря відбувається за допомогою хімічної реакції.

Купити респіратор ЗМ-це прийняти краще рішення для вашого захисту. Продукція даного виробника має найвищу якість і стане правильним вибором, про який ви не пошкодуєте, А магазин «Автофарба» вам в цьому допоможе. У каталогах вказані характеристики всіх моделей. Якщо виникнуть питання, фахівці, що працюють тут, допоможуть в них розібратися.