При виборі реклами в маршрутках Одессы хочеться знайти оптимальний варіант: співвідношення ціни і якості, ненав’язливість, широке охоплення аудиторії, ефективність. Брендування маршруток дозволить не тільки познайомити з Вашими послугами величезна кількість жителів Одеси, але і креативно подати інформацію. Дайте волю фантазії дизайнера і Ваша реклама в маршрутках Одессы буде ловити на собі погляди тисячі споживачів кожен день. Рекламу на бортах маршруток в Одессе важко не помітити навіть через те, що її носій не статичний, а протягом дня пересувається по різних районах міста. Ваш сюжет бачитимуть не тільки пасажири маршрутки, а й люди просто стоять і мріють але зупинці, що гуляють по тротуару закохані пари або завжди кудись поспішають водії автомобілів, які проїжджають поряд.

Часом, здається, йдеш по вулиці, і, знехотя розглядаєш барвисті маршрутки з рекламой в Одессе, звертаєш увагу на те, про що кричить нам реклама з бортів автобусів. А раптом пропустиш якусь акцію, або супер вигідну пропозицію або подарунок на Новий Рік.
Часто рекламодавці брендують автобуси, щоб розповісти про якусь акцію або просто підвищують свою впізнаваність за рахунок кількості реклами. Термін розміщення рекламы в маршрутках в Одессе від 3 місяців. Пов’язано це з пошкодженням лакофарбового покриття транспорту після демонтажу.

Щоб Ваша реклама в маршрутках одесса була ще більш ефективною, ми радимо кілька машин. Але в будь-якому випадку, рекламодавець може бути впевнений, що майже кожен одесит хоча б раз побачить маршрутку на якій розміщена Ваша реклама. А з цінами на наші послуги Ви можете познайомитися в розділі «Прайс-лист».

Особливістю розміщення рекламы в Одессе є її динамічність (рухомий об’єкт помітнішою, ніж статичний), можливість охоплення декількох районів міста. Вартість рекламы на маршрутках в Одессе обклеювання маршрутки на 3 місяці порівнянна з ціною одного місяця оренди бив борда в центрі міста, проте ефективність безумовно вище.

Часто ми стикаємося з питанням про зовнішній вигляд реклами, особливо в осінньо-зимовий період, коли вона піддається впливу пилу, сонця, води і бруду. Ця проблема вирішується керівництвом всіх авто підприємств,-яку ціну не випуску на маршрут брудних автомобілів. І якщо сьогодні дощ і сльота, будьте впевнені, завтра на маршрут вийде чиста машина.