Вироби радиаторы биметаллические включають в себе сталеву конструкцію з надітим алюмінієвим приладом. Залізо ідеально підходить до сталевих опалювальних систем України і добре витримує тиск. За рахунок алюмінію досягається висока теплопровідність, в порівнянні зі звичайними чавунними виробами. Подача тепла здійснюється досить ефективно, не розтрачуючись даремно. Гаряча вода при проходженні по внутрішній конструкції, оперативно обігріває алюміній і повітря в приміщенні. Конструкції можуть працювати при температурі до 90 градусів.
виготовлення

Сучасна техніка радиаторы биметаллические виготовлення приладів є досить складною і являє собою інноваційний метод лиття під тиском. Завдяки поєднанню двох металів, щільно прилягають одна до одної, можливо досягти довгостроковий період експлуатації і високу зносостійкість. Вироби витримують тиск від 40 до 50 атм і характеризуються високим рівнем тепловіддачі. Так, біметалічні радіатори є найбільш вигідною ідеєю для використання в житлових квартирах з центральною системою опалення.
установка

Радиаторы биметаллические опалення мають одну дуже важливу перевагу. Вони здатні витримувати досить високий тиск. Монтаж таких приладів набагато простіше, ніж установка чавунних конструкцій. Вони компактніше, а їх чудові естетичні якості дозволяють не застосовувати декоративні грати. Монтаж слід здійснювати відповідно до рекомендацій виробника.
Це завдання висококваліфікованого фахівця, який повинен обов’язково мати ліцензію на дану сферу діяльності. Перед установкою радіаторів з біметалу, слід їх промити, однак лужні розчини застосовувати не варто, також забороняється чистка контактів за допомогою абразивних матеріалів. На кожну конструкцію одягається клапан, який призначений для виходу повітря назовні. Щоб запобігти забрудненню клапана, на систему встановлюються спеціальні фільтри. На нашому сайті також представлені радиаторы биметаллические виробництва Україна, це Мірадо і Алтермо.

Міжосьова відстань радіаторів мають такі значення: 800, 500, 350, 300 і 200 мм. Така можливість вибору забезпечить найбільш розумне рішення, при якому радиаторы биметаллические зможе ідеально вписатися в розводку опалювальної системи.
Етапи монтажу біметалевих батарей:
Твір розмітки місць кріплення кронштейнів;
Кронштейни встановлюються за допомогою дюбелів або розчину цементу;
Прилад монтується таким чином, щоб горизонтально розташовані секції лягали безпосередньо на кронштейни;
Радіатор кріпиться за підводить системою за допомогою крана або термостатичного клапана;
У верхній конструкції встановлюється клапан для скидання повітря.
Характеристики

Радиаторы биметаллические служать в якості ефективного джерела тепла. Однак, при виборі варто звертати увагу не тільки на рівномірність і комфорт. Адже батарея є однією зі складових частин інтер’єру, відповідно, вони впливають на дизайн приміщення. В першу чергу, радіатор повинен мати високу міцність для витримки підтримуваного тиску. Біметалічні конструкції є найбільш міцними з усіх аналогів. Вони поєднують в собі найкращі особливості трубчастих сталевих і алюмінієвих виробів:
Довговічність. В середньому термін їх служби складає близько 20 років;
Стильний зовнішній вигляд, що не менш важливо для сучасних приміщень. Дизайн в приміщенні створює настрій, затишок. Біметалічні радіатори здатні доповнити будь-який стиль інтер’єру.

Якщо порівнювати радиаторы биметаллические з алюмінієвими аналогами, вони досить надійні: здатні витримати більш високий тиск, який використовується в українських системах, також вони характеризуються високою хімічною стійкістю.
Біметалічні радіатори виробляються з урахуванням інноваційних математичних розрахунків.

Радиаторы биметаллические прогріваються набагато краще, ніж чавунні, їх теплова віддача набагато вище (170-190 Вт). Відповідно, інерція менше.
Високий рівень стійкості до корозії досягається за рахунок використання стали. З тепловим носієм взаємодіє саме сталь. Канали таких приладів мають невеликий діаметр, за рахунок чого можливо зменшити обсяг теплового носія в кілька разів. Таким чином, прилад буде оперативно реагувати на термостат і процес опалення буде максимально ефективним. Наша ціна на радіатори опалення вас безсумнівно порадує.