На зміну традиційним методам реставрації зубів за допомогою металевих і металокерамічних коронок прийшла безметалева кераміка. Вона дозволила зробити функціонально і естетично більш досконалим протезування зубів.Така кераміка дозволяє відновити майже будь-який зуб. Для невеликих дефектів підійде винир. У разі якщо від карієсу сильно постраждав жувальний зуб, це буде вкладка. Для зуба, зруйнованого більш ніж наполовину, найкраще підійде коронка.

Протезування має не тільки відновлювати форму зуба, але і забезпечувати його естетику. Сучасні стоматологічні керамічні покриття дозволяють з успіхом імітувати натуральну емаль. Вони не темніють від часу, не вбирають барвники і не стираються.
Керамічна поверхня володіє ще цілим рядом безсумнівних позитивних якостей, такими як:

гіпоалергенність;
мінімальне препарування-дозволяє мінімізувати обробку тканин зуба;
передові технології виготовлення;
міцність.

Ці якості виправдовують витрати на протезування зубів.Технології виготовлення кераміки дозволяють досягати найбільш щільного прилягання реставрації, тим самим значно знижуючи ризик розвитку вторинного карієсу. В цьому і полягає сучасне протезування зубів.

Максимальне збереження цілісності емалі, методика адгезивной фіксації дозволяють зберегти тверді тканини зуба і уникнути видалення нерва. Кераміка, завдяки своїй еластичності подібної до тієї, яку має емаль зуба, має високу стійкість. Складні і тонкі конструкції дозволяє створювати безметалева кераміка, забезпечуючи довговічність і роблячи більш привабливим протезування.