Для догляду потрібно використовувати спеціалізовані засоби для очищення скла від бруду. До речі, останнім часом багато виробників в якості бонусу і непрямої реклами дарують після установки вікон спеціальні засоби для чищення скла. Також для чищення вікон підійде і рідина для миття скла автомобілів. Цілком можна використовувати водний розчин нашатирного спирту. Ніколи не слід застосовувати для очищення стекол агресивні засоби очищення, що містять їдкий луг.продажа стеклопакетов у нас на сайте steklomir.kz.

З огляду на, що в склопакетах використовується поліроване скло, не можна допускати появи подряпин на ньому, тому для миття використовується м’яка губка, а для чищення інструмент з м’якими гумовими накладками.

Якщо скло забруднене залишками штукатурки, фарби або іншими стійкими речовинами,продажа стеклопакетов, такі забруднення обережно зрізаються лезом, яке при роботі слід притискати до скла під мінімальним кутом, щоб уникнути утворення подряпин.

Догляд за фурнітурою

Фурнітура — елемент вікна, який постійно знаходиться в русі і піддається зносу в більшій степе- ні в порівнянні з іншими елементами. Тому фурнітура вимагає особливо ретельного догляду продажа стеклопакетов — її стан важливий фактор довговічності вікон. Якісна фурнітура повинна забезпечувати бездоганну рух стулок вікна.

Щоб зберегти петлі і механізми в стабільному стані, принаймні, двічі на рік необхідно очищати їх від бруду і змащувати всі рухомі деталі машинним маслом, краще всього густим, що перешкоджає його розтіканню і виключає ймовірність потрапляння на рами. Для догляду за фурнітурою не можна використовувати чистячі і миючі засоби, що містять кислоти та інші агресивні сполуки продажа стеклопакетов.