У жаркий сезон без охолодження приміщення не обійтися. Як правильно вибрати побутовий вентилятор, якщо немає бажання витрачатися на систему кондиціонування повітря.

функція вентилятора
На відміну від кондиціонерів і спліт-систем, вентилятор має вкрай просту і нехитру конструкцію. Середня модель початку століття складається з корпусу, що приховує в собі валовий електромотор, регульованою ніжки і металевої обрешітки з закритим усередині трилопатевим пропелером. Такий вентилятор працює від мережі, має кілька робочих потужностей — швидкостей обертання лопатей — і більше нічого зайвого.

Сьогодні асортимент таких пристроїв значно розширився, хоч першість в ринковій ніші і було відбито більш продуктивними і сучасними системами кондиціонування. Варто визнати, що зі своїм першочерговим завданням — створювати циркуляцію повітря — вентилятори справляються більш, ніж добре. Рухомий повітря створює відчуття свіжості, охолоджуючи обдуваються поверхні.

Вибрати техніку цього роду досить просто, так як важливих для вибору критеріїв не так вже й багато. Крім того, ціна вентилятора — навіть найдорожчого і сучасного — значно нижче, ніж на саму примітивну систему кондиціонування. Якщо ви шукаєте де придбати вентилятор 100 заходьте на наш сайт www.stroyploshadka.ua.

Підстави для вибору
Величина агрегату. Вибрати техніку для охолодження приміщення можна, грунтуючись на його площі. Крім того, на це впливає і мета використання: десь можна без будь-якої шкоди зручності поставити вентилятор на його фіксується ніжці, а десь — зручніше покласти на підвіконня або тумбочку, щоб він не займав зайве корисний простір. Існують комбіновані моделі з від’єднується ніжкою — вони дуже зручні, хоч їх кнопки управління і винесені під самий електромотор.
Кількість режимів. Прості вентилятори мають три режими роботи — повільний, середній і швидкий. У більш складних версіях може бути значно більше швидкостей — аж до семи. Продуктивність таких агрегатів значно вище, так само як і термін служби: налаштований на велику кількість робочих режимів вентилятор незмінно виявляється міцніше, хоча тут все залежить від якості збірки.
Площа лопатей. Чим більше робоча площа лопатей вентилятора, тим ефективніше витрачається електроенергія. Такі вентилятори годяться для охолодження великих приміщень — або ж працюють в менш швидкісному і енергоємному режимі з тією ж ефективністю, що і агрегат з меншою площею лопатей.