Піца ― це те, що тобі потрібно! Наминати її апетитні шматки збереться цілий натовп друзів! Товстий шар м’ясної начинки і сиру з італійськими спеціями і насиченим соусом ― все від душі. Ми безкоштовно доставимо піцу розміру М для ледачого вікенду і XL розміру для галасливої вечірки. Детальніше на https://ilmolino.ua/delivery.html.

Піца від Mister Cat готується в американському стилі. Це означає, що тісто буде тонким, а начинка ― з того, що ти найбільше любиш. У меню ти знайдеш піцу з куркою, м’ясом, салямі і навіть рибою. Ми дбаємо про гостей з різними смаковими уподобаннями, тому можемо приготувати і вегетаріанську піцу, і додати твої улюблені інгредієнти в будь-який рецепт.

З поваги до традиції ми зберегли кілька італійських рецептів в меню, але більше любимо мікс смаків і свободу вибору. Наші кухарі кожен сезон придумують нові неймовірні поєднання. Тому кожне твоє замовлення буде особливим! Можеш сформувати замовлення на сайті або по телефону. Час доставки і сума мінімального замовлення залежить від району, в середньому це 50-90 хвилин. Перевірити свою адресу ти можеш в спеціальному розділі умов доставки.