Запорука здоров’я і прекрасного самопочуття криється в самих простих речах, одна з яких — сон. Від того яке положення тіло приймає вночі правильність циркуляції кров і надходить кисень, залежить якість нашого життя. Ортопедический матрас — незамінна річ в будинку. З його допомогою ви не тільки зможете завжди міцно спати, але комфортно відпочивати, підтримуючи свій організм в здоровому стані.

Інтернет-магазин «Орток» реалізує ортопедический матрас від двох провідних виробників предметів для сну і відпочинку — Virtuoz і Trelax. Обидві компанії чудово зарекомендували себе на російському ринку. Продукція виконана з якісних тканин і наповнювачів, має антиалергенні властивості, безпечна і зручна в експлуатації. У нашому інтернет-магазині ви легко зможете підібрати і придбати вподобану модель за доступною ціною.

У каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент ортопедических матрасов. Вироби компанії Trelax мають особливу конструкцію. Внутрішня частина матраца складається з кілька сегментів, які заповнені полімерними кульками. Вони створюють лікувальний масажний ефект. Верхній шар виконаний з 100% бавовни. Вироби можуть використовуватися в:

Візку новонародженого.
Дитячому ліжечку.
Автомобільних сидіннях.
Односпальним ліжка.
Двоспальному ліжку.
Продукція компанії Virtuoz є пружинні і безпружинні матраци різного ступеня жорсткості. Наповнення каркаса складається з декількох шарів. Для формування ортопедических матрасов застосовуються натуральні і синтетичні компоненти — кокосова койра, холлофайбер, термовойлок. Розміри матраців ідеально підходять для односпальних і двоспальних ліжок. До популярних моделей «Virtuoz» відносяться:
Адель.
Алегро.
Баланс.
Болеро.
Бостон.
Гамма.
Віртуоз.
Ціна продукції залежить від наповнювача, типу ортопедического матраса, наявності пружинного блоку або основи без пружин. У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти підходящі моделі для дорослих і дітей. Надійні та якісні товари представлені також для новонароджених. Зручні вироби можна підібрати для автомобільного крісла. Тоді не тільки вдома, але і в дорозі ви зможете розслабитися і відпочити за кермом.