опис

Офісні таблички (таблички на дверях) несуть на собі кілька функцій: інформативну (повідомляють П.І.Б., посада та професію господаря кабінету, назва і призначення кабінету і кімнати, назва фірми та ін.), Рекламну (повідомляють всім постороннмі про рід діяльності фірми або організації), презентаційну (по табличці можна судити про серйозність організації, про отом як вона ставиться до себеі і до свого іміджу).

Основні види пропонованих табличок

Табличка на ПВХ пластику з самоклеющейся плівкою

Табличка є площину з ПВХ пластика з наклеєними на неї плівкою оракал (кольоровий або і з повнокольоровим зображенням)

табличка акрилова

Акрилова табличка являє собою площину з оргскла 2-3 мм з наклеєною на неї ззаду самоклеющейся плівкою оракал, так що інформація перебуває ніби за склом.

Таблички з алюмінієвою рамкою

Будь-яка табличка на дверь може бути встановлена ​​в алюмінієву рамку. Дані рамки мають дуже презентабельний вигляд і в їх конструкції реалізовані дуже зручні способи установки і монтажу таблички. Наша фірма пропонує алюмінієві рамки  оригінального виробництва (золото, срібло), а також бюджетний варіант рамкової профілю українського виробництва (анодовані, фарбовані, хромовані, матові, золото, срібло)

Таблички з об’ємним стандартним литим шрифтом

Табличка з полістиролу з об’ємним шрифтом фарбована фарбою Хаммерайт. Таблички литі з опуклими літерами в будь-якому приміщенні виглядають респектабельно і солідно. Таблички з литими буквами в основному замовляють навчальні заклади та НДІ. Вони дуже добре підходять для вузів, академій, інститутів, університетів, шкіл, гімназій, курсів та інших установ.

ексклюзивні таблички

Існує багато інших різних видів табличок, з ними ви можете ознайомиться в основному розділі таблички на нашому сайті www.tablichki.firm.in.

Наша фірма здійснює розробку, дизайн, виготовлення і виробництво табличок на двері офісів та інших приміщень.