Нападник «Авангарду» Андре Петерсон напередодні матчу регулярного чемпіонату КХЛ проти «Адмірала» зазначив, що його команді потрібно вийти на гру з агресивним настроєм і діяти з максимальним напором біля воріт суперника новини спорту. Він також додав, що хокеїсти повинні бути готові до кожної гри. Дивіться більше на новин спорту на www.newsone.biz.
— В останніх матчах чергуєте перемоги з поразками. Як ви поясните цю тенденцію?
— Важко сказати. В останній грі ми виглядали добре, просто не змогли забити, — наводить офіційний сайт «Авангарду» слова Петерсон. — Сьогодні нам потрібно вийти з набагато більш агресивним настроєм, діяти з максимальним напором близько їхніх воріт, застосовувати пресинг проти воротаря «Адмірала». І було б непогано забити якомога раніше, думаю, це нам допоможе заволодіти ініціативою. Більше подробиць на новини спорту www.newsone.biz.
— Як можна поліпшити реалізацію більшості?
— У нас в кожному матчі з’являються відмінні шанси в більшості. Ми наносимо чимало кидків і насідати на чужі ворота. Напевно, варто ще більш агресивно йти на п’ятак, закривати голкіпера, шукати і знаходити відскоки, вигравати єдиноборства. І ми зможемо досягти своєї мети.
— Жовтень — один з найбільш напружених місяців в регулярному чемпіонаті, матчі йдуть фактично через день. Наскільки непросто команді витримувати такий темп?
— Календар однаковий для всіх команд в лізі, немає сенсу про це згадувати. Розклад таке, яке є, матчів дійсно багато, але в такій ситуації на перший план виходить то, як ми готуємося до кожної гри всередині команди. Коли приходить час нового матчу, ми повинні бути готові, ось і все. Все залежить тільки від нас.
Матч «Авангард» — «Адмірал» пройде сьогодні і почнеться о 16.00 за московським часом новини спорту.