Фахівці ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ» Сфера промислової безпеки » надають послуги монтажу складних стаціонарних механізмів з підйому вантажів для їх застосування на об’єктах виробництва підвищеної небезпеки.

Існують різні види вантажопідйомних механізмів. Вони мають відмінності за функціональним призначенням, конструкції, вантажопідйомності, характеру переміщення і типу переміщуваних вантажів, а також за габаритами та іншими особливостями. У наснайкращій монтаж крана мостового опорного.

МОНТАЖ ВАНТАЖОПІДЙОМНИХ КРАНІВ
Наша компанія пропонує послуги з монтажу та демонтажу наступних видів вантажопідйомного обладнання-підйомні крани різних типів:

монтаж вантажопідйомних кранів
монтаж козлових кранів
монтаж і демонтаж козлових кранів за цінами, адекватною якістю і наданими гарантіям
монтаж портальних кранів
монтаж баштового крана
монтаж опорного електричного мостового крана
монтаж консольного крана за вартістю, що відповідає оптимальному співвідношенню ціни і якості
монтаж мостового крана
монтаж крана стрілового
Монтаж, демонтаж баштового крана

За нормативами і техрегламенту роботи з монтажу баштового крана ведуться дуже швидко. В розмір монтажно-демонтажних робіт входять роботи підготовчі, збірка і розбирання. Підготовка монтажного майданчика включає в себе підготовчі роботи, пристрій рейкових шляхів, доставку і розміщення вузлів і деталей баштового крана на майданчику.

Монтаж, демонтаж мостового крана

Якісний монтаж мостового крана являє запорукою довгої роботи крана. Тільки фахівці можуть проводити монтажно-Демонтажні роботи. Мостові крани відносяться до класу механізмів підвищеної небезпеки. Команія Сфера промислової безпеки здійснює послуги з монтажу, демонтажу мостового крана. У нас працює тільки висококваліфікований персонал.