Транспортно-логістична компанія «СТАР ТАЙМ» з 2011 року ефективно надає послуги митного брокера в Києві і Україні, при цьому кожен митний брокер компанії має більш ніж десятирічний досвід роботи з митними та контролюючими органами України. Наша компанія надає послуги митного брокера юридичним особам (резидентам) всіх форм власності, а також іноземним представництвам, які вже займаються зовнішньоекономічною діяльністю або хочуть налагодити ділові зв’язки з партнерами з інших держав. Також ми надає послуги з митного оформлення приватним особам, які бажають перевезти через митний кордон товар або вантаж не заборонений чинним законодавством України.

Хочете заощадити час і гроші, спрогнозувати ризики при митному оформленні та при цьому отримати вичерпну консультацію з ЗЕД у професіоналів? Тоді вам знадобитися таможенный брокер в Киеве. В послуги митного брокера входить не тільки розрахунок платежів і набір вантажної митної декларації, а також вирішення складних нестандартних завдань при цьому дотримуючись чинного законодавства України, збалансовано працюючи з усіма контролюючими органами України.

Наші митні брокери в Києві, мають достатній багаж знань і досвіду для надання ваших інтересів в митних та інших контролюючих органах України. Ми завжди на стороні клієнта!

Також наша компанія тісно співпрацює із зарубіжними партнерами, що працюють в сфері митно-брокерських послуг, що дає можливість надати послуги митного брокера за кордоном.

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ПОСЛУГ нашої компанії:

Реєстрація підприємства на митниці (акредитація)
Митне оформлення під ключ
Розрахунок митних платежів
Визначення коду товару УКТЗЕД
Отримання дозволів та ліцензій
Сертифікація товарів в УкрСепро
Сертифікати походження товару
Безкоштовна консультація