Зверніть увагу на дане фото покрівлі з металочерепиці, така забезпечить надійний захист будинку від впливу несприятливих факторів середовища, до яких відносяться атмосферні опади, вітер, висока і низька температура. Цей матеріал ідеально підходить для створення конструкцій дахів будь-якого ступеня складності, так як легко піддається різанню, має невелику вагу — 3,6-6 кг. Ціна монтажу виправдовує витрачені кошти, так як металочерепиця має відмінні експлуатаційні характеристики — висока вологостійкість, вогнетривкість, стійкість до пошкоджень, ультрафіолетових променів, благодаряналичию захисного покриття, з вмістом цинку до 200 г/м2. У нас кровля из металлочерепицы.
Відмінні характеристики будівельного матеріалу
Металочерепиця різних кольорів
Вартість монтажу металочерепиці доступна, так як він відрізняється легкістю і варіюється в різних цінових категоріях виходячи з виду покрівлі, яка може бути плоскою, одно — або двосхилим, шатрової, вальмового, напівовальної, комбінованої. Процес монтажу покрівлі не обходиться без різання листів, тому що один лист не може повністю покрити дах.Довжина вироблених аркушів становить від 0,5 до 8 метрів, а товщина від 0,38 до 0,55 мм, Матеріал оснащений захисним шаром з верхньої, нижньої і торцевої частини. Зменшення розміру виробу здійснюється з використанням вимірювального інструменту, розмічального олівця, ножиць по металу. Зріз обробляється фарбою або мастикою.
Металочерепиця складається з декількох шарів. Верхній шар надає матеріалу привабливість і виготовляється з поліуретану, поліестеру, на основі пластифікатів і полівінілхлориду. Також матеріал включає в себе пасивуючий шар, що захищає від корозії, поверхню з цинку, сталевий лист.