Ви шукаєте швидкий і зручний lol boost? Тоді Вам сюди! За доступні гроші наша команда піднімає рейтинг до бажаного рівня, дивізіону або ліги.

Як саме проходить прокачування в Лол? Відповідь проста! Наш фахівець, який ідеально грає в Лол, знає всі тонкощі і тактики гри, який заслужив Diamond Division на сервері EU West, має повні знання для перемоги над противниками. Коли здавалося б надія загублена — команда отримує свою перемогу. При бажанні Ви маєте можливість повністю контролювати процес від А до Я, всі дії над Вашим аккаунтом. Для нас важлива відкритість і репутація.

Ви можете вибирати чемпіонів і позиції, які ви віддаєте перевагу, до того як розмістіть замовлення! З урахуванням вашого запиту наші бустери поставлять вибір даних чемпіонів і позицій в пріоритет, якщо це буде можливо! Ми націлені на те, щоб надати нашим клієнтам послуги найвищої якості, ви також можете залишити додаткові коментарі до замовлення або попросити бустера використовувати ваші комбінації гарячих клавіш для заклинань прізивателя.