Надійний постачальник сільськогосподарської техніки та обладнання в Україну.
Ми пропонуємо техніку для всіх видів сільськогосподарської діяльності: ґрунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання і переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив. Успішне аграрне виробництво безпосередньо пов’язане з використанням професійної сільськогосподарської техніки. Кожна машина має індивідуальним набором характеристик, розроблених для виконання певних функцій з обробки грунту, посіву, внесення добрив і збору врожаю. Використання такої техніки дозволяє досягти високої продуктивності агробізнесу в малі терміни і швидко окупити витрати. У нас лизинг техники для ухода за посевами.

Аграрна індустріальна компанія займається продажем інноваційної, сучасної сільгосп техніки в Україні всесвітньо відомих виробників KINZE, KUHN і SALFORD. Великий досвід в сфері агробізнесу та надійні компанії-виробники дозволили створити взаємовигідну стратегію роботи з клієнтами.

Типи сільськогосподарської техніки.

Аграрна Індустріальна Компанія пропонує такі види машин:

Агрегати вертикальної обробки грунту SALFORD, плуги напівнавісні і навісні KUHN.
Просапні і зернові сівалки для традиційної технології, strip-till і no-till, Бункери.
Прес -підбирачі, косарки, валкувачі та інші машини для заготівлі сіна і кормів.
Техніку для внесення добрив і обприскувачі.

Запорукою успішного землеробства є справна сільськогосподарська техніка та обладнання. Підтримувати працездатність техніки допомагає своєчасна діагностика і якісне ремонтне обслуговування фахівців АИКо.

Ми не просто продаємо техніку, а пропонуємо повний спектр послуг з сервісного та ремонтного обслуговування, консультації фахівців і допомогу по введенню в експлуатацію.

Широкий спектр поставляються АІКО комплектуючих до сільськогосподарських машин, допомагає підтримувати їх функціональність. На нашому сайті можна знайти контакти фахівців по запчастинах для сільськогосподарського устаткування.

Лізинг сільськогосподарської техніки.

Можливий продаж сільськогосподарської техніки у фінансовий лізинг.

АІКО співпрацює з українською лізинговою компаній «ОТП Лізинг», яка працює в даній сфері 10років.