Лазерний пейнтбол — веселіше, зручніше, безпечніше

При цьому, є кілька сценаріїв бою, а можна придумати щось своє.

Чому пейнтбол менш досконалий, ніж лазерні бої? Київ — велике місто, де можна знайти розваги на будь-який смак, але лазерстрайк відрізняє ряд переваг у порівнянні зі звичайним пейнтболом:

Лазер страйк — повністю безболісна забава. Кульок з фарбою, які досить боляче б’ють, тут немає.
Зброя в лазерстрайке не обмежена кількістю пострілів. Тобто зарядів безліч.
Ніякої фарби! Це означає, що в лазерстрайк можна грати без побоювання забруднити себе або стіни приміщення.
Ніяких очок і набридають шоломів, які заважають огляду. Гра йде без нічого.
Чому з усіх розваг в Києві варто вибрати саме лазерстрайк?

Це незвичайна гра.
Лазерстрайк дає можливість отримати абсолютно нові враження. Ніякі комп’ютерні ігри, більярд чи боулінг не зрівняються з лазерстрайком за напруженням пристрастей.
Можна буде зробити масу відмінних фотографій і викласти їх в соціальні мережі всім на заздрість.
Лазерстрайк дає можливість вирватися хоч на день на природу.
Емоційний підйом від такої гри на свіжому повітрі буде просто приголомшливим! Чи не набридло постійно себе контролювати, бути стриманим, спокійним і розважливим? У лазерстрайке можна хоч на якийсь час забути про всі ці речі і насолоджуватися первісної полюванням на собі подібних.
І ще один момент якщо ви шукаєте лазерные бои киев заходьте на на наш сайт laserstrike.com.ua.

А ви знаєте, що кілька годин гри в лазерстрайк на природі цілком співмірні за навантаженні двогодинному відвідування фітнес-залу і бігу на біговій доріжці? Обміркуйте це, якщо ви не проти скинути пару кілограмів, приємно проводячи при цьому час.

Якщо ви ніколи раніше не грали в лазерстрайк …

То нічого страшного! Залиште сором і думки «а що, якщо я буду смішно виглядати». Це не шахи, де треба запам’ятати, прямо-таки заучувати правила. Простота, інтуїтивна зрозумілість, море азарту — ось що таке лазерстрайк. Київ багатий на розваги, але ця гра — особлива.

Зважилися? Вогонь в очах з’явився? Зрозуміли, що не можна упускати шанс поєднати приємне з корисним? Не відкладайте — весна близько, і скоро ми будемо відбиватися від бажаючих пограти в лазер страйк, так що устигайте!