Комунізм є Радянська влада плюс електрифікація всієї країни. Згідно цього наказу, по всій Росії засвітилися лампочки Ілліча. У Ламборджині, слідуючи заповітам Ілліча запалили свою, але синю.

Lamborghini планує випустити свій перший електричний автомобіль, електрифікацію планують завершити до 2025 року. «Електрифікація є областю пильної уваги для нас. Однак я не очікую, що прем’єра такого автомобіля може відбутися найближчим часом», — заявив топ-менеджер компанії. За його словами, основна складність при створенні такої машини полягає в балансуванні оптимального співвідношення ваги і динамічних показників суперкара.

У Lamborghini не виключають, що новинка може запозичити силову установку у Porsche Mission Е. В такому випадку, автомобіль отримає два електромотори. Потужність машини може скласти 600 кінських сил. Така силова установка має забезпечити суперкару Lamborghini розгін до 100 км/год менш ніж за 4 секунди.

Ще в найближчих планах італійського автовиробника прем’єра першого кросовера. Автомобіль отримає назву Urus і буде показаний вже в цьому році. Машина стане першою і єдиною гібридною моделлю компанії. Серійна версія кросовера Lamborghini отримає 4,0-літровий бензиновий твін-турбо мотор V8.

З таким движком до 100 км/год Urus буде розганятися менше ніж за 4 секунди. Кросовер стане найшвидшим серійним SUV у світі. На даний момент в сегменті за цим показником лідирують Bentley Bentayga (4,1), Porsche Cayenne Turbo S (4,1 с) і BMW X6 М (4 секунди).