Цілком ймовірно, що саме 15-сильних двигунів на водоймах вашої країни більше ніж агрегатів іншихдіапазонів потужності. Вони продаються тисячами і тягають численні плоскодонки і невеликі човни, заслужено рахуючись робочими конячками.

Yamaha

Основним, при виборі двигуна потужністю в 15 л.с., є вибір між чотиритактної і двотактної моделями. У разі Yamaha, обидва мотори демонструють компактність, легкість і зручність. По-спортивному спритний F15C також оснащений контр-стабілізатором для зниження вібрації, U-подібними трубами глушника для зниження шуму і збільшення ефективності всмоктування повітря, що забезпечує кращий крутний момент на низьких і середніх оборотах і полегшує управління контролем швидкості однією рукою. Він також є лідером за обсягом серед 15-сильних двигунів. У портативному двотактники рівень шуму знижується за рахунок розрядження вихлопних газів за допомогою лабіринту, під час роботи на холостому ходу, а рівень вібрації знижується за рахунок використання великих гумових опор. Крім того, модель поставляється з ремінцем аварійної зупинки двигуна для забезпечення додаткової безпеки.Купить лодочный мотор в Казахстане

Tohatsu

На ваш вибір Tohatsu представляє двотактний і чотиритактний моделі двигунів з потужністю в 15 л.с. І двотактний M15 і чотиритактний MFS15 демонструють тиху роботу завдяки вихлопу через гвинт. Корпус водяного насоса з нержавіючої сталі, застосування високоякісного алюмінієвого сплаву придатного для використання в морській оді і оцинкована поверхня внутрішніх водопровідних шляхів (системи охолодження) забезпечують стійкість до корозійну і довговічність. Економічність палива плюс відмінні показники співвідношення потужності до ваги і відмінними показниками продуктивності притаманні обом двигунів.

Honda

Honda привласнили своєму BF15 титул «короля потужності» через його обсягу в 350 куб.см. Модель також може похвалитися вдосконаленим механізмом управління румпелем з можливістю регулювання натягу для полегшення керованості. Його система монтажу з рухомим маятником, призначена для усунення вібрації, забезпечує максимальний комфорт користувача, а відкидна ручка для перенесення двигуна полегшує процес транспортування в горизонтальному положенні, сприяючи мобільності. У конструкції передбачений 12-приміщення повинна бути захищена генератор здатний підтримувати заряд батареї на будь-якій швидкості.

Suzuki

Suzuki робить процес вибору 15-сильного двигуна гранично простим: двотактний або чотиритактний? Двотактна модель DT15, серед інших особливостей, може похвалитися безконтактною системою запалення (PEI — Pointless Electronic Ignition), яка дає потужну іскру і забезпечує легкий і надійний старт. Чотиритактний DF15, оснащений аналогічним легким і надійним електронним запалюванням, а також тягами з кованого алюмінію, зносостійким цільним коленвалом і системою сигналізації про низький тиск масла для полегшення контролю. Існують різні варіанти довжини вала (в результаті чого відповідно змінюється суха вага), що дозволяє більш точно враховувати різні потреби водномоторніков.

Mercury

Mercury представляє вибір з трьох 15-сильних підвісних човнових моторів. Чотиритактних модель може похвалитися застосуванням антикорозійного алюмінієвого сплаву XK-360 і технології забезпечує зменшення витрати палива на 40 відсотків. Такий же надійний двотактний двигун, який, з огляду на вдосконалену системи подачі палива, забезпечує швидкий, легкий пуск, а перемикання передач, управління дроселем, стоп, управління трима і нахилу легко здійснюється однією рукою.
Нарешті, є модель SeaPro, яка, як випливає з назви, була спеціально розроблена для професійних користувачів. Укріплені тяги з нержавіючої сталі і вал гвинта, плюс трансмісія з нержавіючої сталі, укладена в посилену коробку передач, здатні розкрутити збільшений гвинт, а карбюратор призначений для більш рівною роботи при дуже низьких оборотах, що робить цей довговічний, працьовитий двигун придатним для тих, хто буквально живе на воді