купить картонные коробки в Сумах
коробки картонні
Картонная упаковка — міцно увійшла в звичний побут, стала необхідним атрибутом товару на всьому шляху його проходження до кінцевого споживача. Компактні і практичні картонні коробки забезпечують надійний захист продукції при транспортуванні і складуванні. Простота у виготовленні і невисока собівартість дозволяє з їх допомогою навіть невеликим товаровиробникам надати продукції характерну стильний вигляд.
Легкі і надійні коробки: картонні, гофорокартонние — стали, за великим рахунком, стимулятором продажів. У свідомості споживача міцно утвердилася асоціація «якісна упаковка — якісний товар». Враження, що сформувалися при першій зустрічі, виявляються вирішальними при подальшому просуванні продукції.

Цікаві дизайнерські рішення,для картонных упаковок у Сумах грамотна подача необхідної і достатньої інформації, баланс в використання можливостей матеріалу і тонкощів поліграфічного виробництва — дозволять створити унікальну упаковку і, як наслідок, сформують стійкий інтерес у покупця, виділить товар серед аналогічних. Інвестуючи в створення оригінальної упаковки, товаровиробник працює на перспективу, гарантовано підвищуючи обсяг продажів в майбутньому.

Конструктивно можна виділити основні види тари з картону і паперу:
гофрокороб — найбільш поширений тип упаковки, що використовується при перевезенні та зберіганні партій товарів;
коробка з мікрогофрокартону — індивідуальна упаковка одиниці товару — легка конструкція з високим ступенем жорсткості;
подарункова упаковка, що робить подарунок незабутнім, святковим, вигідно відрізняється;
POS матеріали (шоубокси або промоупаковка), які презентують товари в роздрібній мережі, що формують яскравий образ нового бренду.
Потенціал картонної упаковки невичерпний завдяки доступності матеріалу, широким можливостям обробки. Вона виходить легкої, надійної, дешевої, будь-якої форми — що дуже важливо для брендових товарів і продукції класу люкс. Купить картонную коробку в Сумах можно на нашем сайте gofropak.com.

Матеріали для виготовлення картонных коробок у Сумах:
Стандартний багатошаровий картон, де верхній крейдований шар призначений для нанесення друку — необхідної і додаткової інформації, зображень. Нижні шари, часто з більш дешевої сировини: переробленої макулатури, сукна целюлози. Загальне правило: якість сировини знижується від верхнього шару до середнього і підвищується — від середнього шару до нижнього.Якщо ви шукаєте купить картонные коробки сумы заходьте на наш сайт gofropak.com.
Крейдований картон — з високим глянцем, особливо добре виявляється при лакуванні і нанесенні фарб (для блістерної упаковки).
Спеціальний картон: з високими теплоізоляційними властивостями, посилений, водостійкий, не мнеться, з необхідними товщиною і щільністю, — для обліку специфіки продукції (даний аспект дуже важливий для фармацевтики, скловиробів, служби доставки їжі).
Гофрокартон, що складається з чергуються плоских і гофрованих шарів паперу (найбільшу популярність отримав 3-хслойную) — матеріал, легший, ніж цілісний, пластичний і простий в обробці, з можливістю подальшого нанесення брендових зображень і написів.
У створенні невеликих тиражів оригінальної упаковки використовують дизайнерський картон.
Gofropak.com. — підприємство повного циклу  де ви можете купить кортонные коробки и сумы- пропонує виготовлення упаковки з урахуванням особливостей продукції і побажань замовника.

Кілька кроків до отримання «ідеальної» картонной упаковки:
Звернутися в компанію Gofropak.com.
Вибрати картон, найбільш підходящий за можливостями обробки і характеристиками, відповідний конкретному виду товару.
Доручити дизайнерам компанії розробку форми коробки, кінцевого оформлення, при необхідності — логотипу (шрифту, кольору).
Узгодити технічне завдання: тираж, метод нанесення друку, післядрукарська обробка (тиснення фольгою, УФ-лак, унікальна висікання, наявність віконець і ін.).
Сучасне поліграфічне обладнання дозволяє отримати картонную коробку різного формату і конфігурації — справжній шедевр, здатний привернути увагу і свідомість покупця. Упаковка, будучи «візитною карткою» продукції, дозволяє судити про компанії-виробнику, його повазі до споживача. Якісна упаковка з картону або гофрокартону підкреслить солідність виробника і якість товару, надовго сформує вигляд «бажаного» товару.
Замовити коробки картонні можна в Полтаві, Сумах, Харкові!