Компанія Peral – один з найбільших інтернет-магазинів в Києві, в якому можна купити меблеві ручки. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент фурнітури для меблів провідних світових виробників, таких як Blum, GTV, Hafele, Rejs.

Чому меблева фурнітура, зокрема меблеві ручки в Peral буде вам цікава?

У нас можна купити буквально всі види лицьовій і функціональної фурнітури для кухні, спальні, вітальні – від амортизаторів і меблевих ручок до технологічних систем висування і сучасних підйомних механізмів.
Наша продукція поєднує в собі доступні ціни та висока якість – десятки тисяч клієнтів змогли протестувати наші рішення і переконатися в їх довговічності. У нас цены котлов на твердом топливе.
У процесі обслуговування клієнтів ми забезпечуємо всебічний сервіс – від консультування і підготовки комплексного плану поставок по вашим вимогам до організації транспортної логістики.
Коли вам потрібна якісна, довговічна, різноманітна по дизайну і функціоналу меблева фурнітура, все потрібне можна замовити в компанії Peral. Купити меблеву фурнітуру можна від 1 одиниці до цілих партій в Києві та інших регіонах України.