Компанія Palazzo Events бере активну участь у житті індустрії моди, організовуючи модні покази, виставки, презентації нових брендів і багато інших заходів як в Росії, так і в Італії, наприклад бизнес мероприятия в милане. В нашій команді працюють професіонали з багатим досвідом організації заходів різних рівнів. Наше кредо — чути клієнта і діяти відповідно до його цілями. Ми допоможе Вам зробити все для того, щоб гості залишилися в повному захваті і надовго запам’ятали Вас, Ваш бренд і Ваш захід. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, дотримання всіх побажань клієнта, виконання всіх поставлених замовником завдань в найкоротші терміни і організацію заходу на найвищому рівні.

Ми можемо підібрати найбільш підходящу площадку для Вашого заходу з урахуванням його специфіки. Наша команда вже має у своєму розпорядженні велику базу майданчиків і продовжує працювати над її постійним поповненням.

Ми підберемо Вам знімальну групу, провести фото- і відеозйомки з мінімальними витратами і в найкоротші терміни, а також детально продумаємо весь знімальний процес.

Ми заздалегідь обговорюємо з Вами бюджет і розробимо ефективний план фото- або відеозйомки в рамках цього бюджету без будь-яких несподіваних додаткових витрат і з урахуванням всіх побажань клієнта.

Ми займаємося розробкою рекламної концепції, плануванням зйомки, підбором моделей і акторів, пошуком і підбором місць для проведення зйомки з урахуванням рекламної концепції і побажань клієнта. Ми також надаємо послуги з ретуші, обробці знімків, монтажу, кольорокорекції, озвучення, комп’ютерній графіці, додаванню спецефектів, титрування відзнятого матеріалу, записи оригінальних треків і повного технічного забезпечення.