Дочки Камалії як дві краплі води схожі на її чоловіка Захура

У вересні малятам Камалии и ее мужа виповниться 2 рочки, але ще жодного разу Кем не публікувати знімки, на яких можна було б розглянути особи Мірабелла і Арабелли. Напевно, як і всі зовсім небагато забобонні матусі, переживає, щоб її чад не наврочили заздрісники.

А ось на днях в Мережу з легкої руки співачки потрапила фотографія, яка дає чітке уявлення, на кого ж все-таки схожі спадкоємиці сім’ї Кем і З.Мохаммада. Одного погляду на профіль дівчинки вистачить, щоб зрозуміти: так це ж маленька копія Захура Мохаммада (до слова, він старше Камалії більше ніж на 20 років, — ред.)!

— Їдемо відзначати день народження нашого племінника, — підписала камалия и ее муж знімок, на якому, мабуть, самі гламурні члени сім’ї це Арабелла і Мірабелла. На дівчаток — бузкові туніки з штанцями, ніжки прикрашають балетки з помпонами, а в волоссі — обручі з квітами.

Раніше Камалія розповідала, що Арабелла і Мірабелла — непосидючі і встають дуже рано: «Дочки прокидаються в 7 і відразу будять батька, тим самим даючи мамі можливість ще повалятися в ліжку».

Камалия и ее муж бере дочок з собою в басейн, де дівчинки плавають під наглядом особистого тренера. Потім Камалія йде займатися вокалом або танцями, а її крихтами в цей час займається няня або мама співачки, Інна Петрівна.

Також в одному з недавніх інтерв’ю Камалія розповіла, що в її з чоловіком володінні — 10 будинків у різних країнах:

— У нас з Захуром є житло в Пакистані, в Одесі, Києві, Дубаї, Москві, Лондоні, Іспанії та на Кайманових островах. Зараз Камалия и ее муж шукають будинок в Беверлі Хіллз в Америці, — розповіла українська артистка.