Відень дуже цікавий в туристичному відношенні. В першу чергу, Відень цікава своїми історичними пам’ятками, які мають дуже довгу історію. Свого розквіту місто досягло в Середні Століття і зберіг його в Новий час, як столиця Австро-Угорської імперії.

Екскурсії по Відні, зокрема, проводяться на зручних сучасних автобусів. Якщо група невелика і не перевищує 8 осіб, то подається мікроавтобус. При цьому всі автобуси мають кондиціонування і зручні сидіння. Тому, екскурсію не доведеться терпіти, їй можна буде насолоджуватися. У нас Экскурсии в Вене.

З основних визначної австрійської столиці в обов’язковому порядку рекомендовані імператорські палаци Шенбрунн і Хофбург. Вони обидва знаходяться в місті і розташовані недалеко один від одного.

Дані палаци являють собою справжні музеї, в них зібрані колекції найвідоміших картин та інших предметів мистецтва. Є різноманітні експозиції, які розповість про життя і церемоніях австрійських монархів. Крім того, Шенбрунн знаменитий своїм чудовим парком.

Крім палаців, у Відні варто подивитися будівлю Королівської опери, Ратушу, Старовинний годинник.

З сучасного мистецтва, незмінно великий інтерес викликає будинок Хундерсваттера. Крім того, перебуваючи у Відні, слід відвідати і знаменитий Пратер. Це парк розваг. Навіть якщо каруселі для дітей, вас не зацікавлять, то покататися на колесі огляду однозначно варто.

Така різноманітність цікавих місць, дає можливість організувати найрізноманітніші екскурсії. Досвідчені і знаючі гіди наповнять пам’ятки Відня життям і зможуть цікаво розповісти про кожну з них.

Столиця будь-якої європейської держави має свої особливості та енергетику. І якщо ви хочете зануритися в атмосферу тепла, елегантності і рафінованості, то слід вибрати для поїздки чарівну Вену. Місто вальсів, розкішних апетитних десертів і затишних старовинних вуличок підкорить ваше серце своєю гостинністю і відкритістю. Але для того, щоб відчути столицю Австрії серцем, розумом і душею, бажано заздалегідь скласти програму подорожі і замовити індивідуальні екскурсії по Відню.