Концерн General Motors показав на відео як працює автопілот автомобіля Chevrolet Bolt. На відеоролику показано роботу безпілотного автомобіля Chevrolet Bolt, який протягом півгодини їздив по дорогах Сан-Франциско без допомоги водія.

Автопілот непогано впорався зі своїми прямими обов’язками. Bolt кілька разів пропустив пішоходів, які переходили проїжджу частину в недозволеному місці. Автомобіль сам зупинявся перед знаками «Стоп» і терпляче чекав зеленого сигналу світлофора, щоб плавно рушити з місця. На перехрестях автопілот теж вів себе адекватно, пропускав зустрічний транспорт при повороті наліво. Автомобіль одного разу опинився в нештатної ситуації, коли по зустрічній смузі довелося об’їжджати стояв на узбіччі вантажівку, частково перекривав проїжджу частину.

Це вже другий ролик з автопілотом. У січні концерн GM показав, як безпілотний Chevrolet Bolt їздив по Сан-Франциско з президентом компанії Деном Амманном, який перебував в автомобілі в якості пасажира. Тоді Bolt обганяв інші транспортні засоби, пропускав пішоходів і велосипедистів, міняв смугу руху і розвертався, ніхто не постраждав.

General Motors планує використовувати автономний Chevrolet Bolt в якості першого безпілотного таксі, в якому візьме участь і таксомоторна компанія Lyft. Фантастика стає реальністю.

Американський автогігант для осуществелния цього проекту вже вклав у Lyft 500 млн доларів і послідовно пересаджує водіїв одного з найбільших таксі-сервісів США на свої електромобілі. Перше безпілотне таксі на базі Chevrolet Bolt комплектується блоком батарей ємністю 60 кіловат-годин, їх заряду вистачає на 320 км шляху. Максимальна швидкість 146 км на годину, для таксі цього більш ніж достатньо.