Практично на всіх сайтах, де є функція голосування або опитування. Існує кілька способів перевірки автентичності голосів, «IP votes«. Деякі придумують велику кількість кроків авторизації для ідентифікації користувача і перевірки його реальності.

Автентифікація
Та інші пропонують заповнити додаткові поля, щоб зібрати якомога більше інформації про людину. Але найчастіше аутентифікація користувача здійснюється шляхом визначення його IP-адреси.

Купівля голосування онлайн конкурси

ФАКТИ ПРО » КУПИТИ IP ГОЛОСУ»
Як відомо, комп’ютери по всьому світу мають унікальні IP-адреси, і тому люди, яким вони належать, відрізняються. Все дуже просто. Практично всі сайти кілька разів забороняють голосувати в онлайн-опитуванні одного і того ж людини. Так само є можливість додавання голосів, що ставить під сумнів чесність голосування.

Наслідки використання програм
У той же час існують програми, які можуть змінити IP-адресу. Недоліком таких програм є те, що кількість знімних IP обмежена. І всі вони вже відомі не тільки користувачам з усього світу, але і для адміністраторів сайту. Так що не дивуйтеся, якщо вас звинуватять у фальсифікації голосів в онлайн-голосуванні.

Це не тільки зіпсує вашу репутацію, але і може позбавити вас можливості брати участь в опитуваннях на цьому сайті в наступний раз. Адміністратори мають право застосовувати різні покарання. Від заборони входу в систему на певний час. І закінчуючи позбавленням права увійти на сайт під своїм логіном і паролем.

Правильний спосіб додавання голосів
Здавалося б, ситуація безнадійна. Але не варто впадати у відчай. Ми знаємо правильний спосіб додавання голосів без програмного забезпечення. Наші фахівці готові працювати над проектами будь-якої складності та об’єму. За нашими плечима — не один рік практики та успішно реалізованих завдань. Ми точно знаємо, як додати голоси ефективно і швидко.

Наша база
База нашого сервісу — це тільки реальні люди з усього світу, готові проголосувати за вас. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому ми створили кілька пакетів для задоволення всіх ваших потреб. Наша компанія орієнтована на довгострокову роботу, тому ми пропонуємо лояльні умови співпраці. Зв’яжіться з нами і ми знайдемо спосіб вирішити вашу проблему, навіть якщо вона нестандартна. На відміну від голосування за програмою, ми впевнені в результатах голосування, які ми сформуємо для вас.