Сайдинг з ДПК – деревно-полімерний композит) — будматеріал останнього покоління, одержуваний з деревного борошна і композитного клею. Сучасні технології дозволяють виготовляти фасадні панелі відмінної якості і за доступною ціною. Відмінною рисою ДПК є його зовнішня схожість з натуральною деревиною. Сам матеріал містить безліч добавок, які покликані поліпшити експлуатаційні параметри панелей. Наприклад, фасадні панелі ДПК стійкі до впливу ультрафіолету, а значить, не вигоряють. Деякі і зовсім використовують панелі в зведенні паркану. Фасад з деревно-полімерного композиту зробити досить просто. Перший етап-підготовка поверхні, для цього необхідно не тільки вирівняти, але і очистити всі стіни, обов’язково видаліть з них залишки фарби, штукатурки, бруд. Повністю підготувавши поверхню можна приступати до установки панелей, сам процес також проходить в кілька досить простих етапів. У нас найкращі фасадные системы ДПК.

Трапляються ситуації, коли не вдається довести стіну до бажаного рівня, в такому випадку виходом із ситуації стане монтаж рейкової обрешітки, кожна рейка повинна знаходитися на відстані приблизно в 30 сантиметрів один від одного. Після чого варто задати нульову величину. Щоб це зробити необхідно встановити по периметру будівлі нижній рівень на висоті декількох сантиметрів і прокреслити уздовж лінію. Ця крейдяна смужка буде орієнтиром для установки первинної П-подібної смуги, яка фіксується за допомогою шурупів або цвяхів.

Після чого в місцях стиків потрібно закріпити зовнішні і внутрішні кути, не забуваємо про J-рейки, вони необхідні для захисту сайдинга від можливих пошкоджень. Самі ж ДПК панелі прибиваються цвяхами до первинної П-подібної смузі з тильного боку будівлі. Врахуйте, що нова панель повинна встановлюватися внахлест. Також не забудьте про невеликий зазор (досить пари міліметрів), це необхідно для компенсації потенційного розширення сайдинга від високої вологості і температури навколишнього середовища.