Організація вантажоперевезень
Клієнтів компанії привертає стабільність і надійність логістичного потоку, якість обслуговування і демократична вартість транспортування по морю. Крім цього, часто, тільки використання морського транспорту може забезпечити перевезення негабаритних вантажів великої ваги. Співпрацюючи з компанією ви можете користуватися всім комплексом послуг, які вона надає.

Консолідація вантажів. Сьогодні доставка из китая збірні вантажі — це можливість значно економити на перевезеннях. Завдяки наявності власних складських площ в США і КНР компанія може організувати збір, зберігання і подальшу перевезення різних партій товарів по одному транспортному документу. При цьому формування вантажних контейнерів на увазі дотримання всіх нормативів. Можлива вантажна комплектація від різних замовників.
Фрахт суден. Фахівці забезпечують розробку оптимального маршруту для пересування заявленого вантажу. Фрахт судна оптимальної вантажопідйомності. При необхідності можуть бути задіяні інші види транспорту в залежності від габаритів і ваги посилки (автомобільний, залізничний транспорт, легкі вертольоти і рейсові літаки) для організації доставки в форматі «від дверей до дверей».
Митне очищення. Персонал компанії роками напрацьовував досвід оформлення вантажоперевезень. Збором митних документів займаються кваліфіковані фахівці. При необхідності може бути організовано фізичне супровід вашого майна для контролю якості проходження митного терміналу.
Страхування вантажів. Відповідальна страхування забезпечує отримання грошової виплати в разі пошкодження майна, що перевозиться замовника.
Правильна організація перевезень з використанням морського транспорту гарантує їх максимальну швидкість. При цьому забезпечується якісна відпрацювання всіх етапів організації транспортування:

укладення договору і швидка підготовка необхідних документів;
надання контейнера і дбайлива навантаження;
транспортування в порт відправлення;
перевезення по морю в обраний порт призначення;
митне очищення доставленого вантажу;
розвантаження контейнера.