Компанія ІП Гордієнко «Теремок» — це наш дім, з міцним фундаментом, вже понад 15 років здійснює свою діяльність на ринку Казахстану.

Маючи великий досвід у сфері торгівлі дитячими товарами компанія продовжила свій розвиток, ставши лідируючим постачальником від кращих російських і зарубіжних виробників. У нас Детские коляски.

На сьогоднішній день ми маємо філіальні підрозділи розташовані в М. Павлодар, М. Караганда , а також на півночі Акмолинської області. У М. Акколь розташовані власні логістичні склади. А також ми маємо ключових клієнтів у всіх великих містах Алмати, Усть-Каменогорськ, Шимкент, Актобе, та ін.

За п’ятнадцять років роботи на ринку Казахстану, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер у сфері торгівлі та бізнесу!

Способи отримання вашого товару:

По М. Астана
— Самовивіз. вул. Кулі Жиенкуловой 5.
— Кур’єрською службою.
— Вартість доставки по місту: Правий берег 500 тенге, Лівий берег 700 тенге. При замовленні понад 20 000 тг. доставка здійснюється безкоштовно. Безкоштовна доставка не поширюється на віддалені райони Астани.
— Вивезення товару проводиться на наступний день після оформлення замовлення.
— Доставка здійснюється 5 днів на тиждень з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

По М. Павлодар
— Самовивіз. Торгова 10
— Кур’єрською службою.
— Вартість доставки по місту: 500 тенге. При замовленні понад 12 000 тг. доставка здійснюється безкоштовно.
— Вивезення товару за наявністю на складі проводиться на наступний день після оформлення замовлення. Доставка з М. Астана щочетверга.
— Доставка здійснюється 5 днів на тиждень з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.