Компанія «Крома-Транс» знаходиться на ринку транспортних послуг з 2004 року і має досвід надання транспортно-експедиторських послуг корпоративним клієнтам.

Компанія забезпечує індивідуальний підхід і високий рівень сервісу своїм партнерам, в число яких входять Павлодарський НПЗ, СНПС «Актобемунайгаз», ТОВ «Комтранс», АТ «Лукойл-Транс», АТ «Арселорміттал Теміртау», ТОВ «Трансгарант Фірма», Євразійський Трубопровідний Консорціум та ін. У нас деповской ремонт грузовых вагонов.

Послуги транспортної компанії ТОО » Крома-Транс»
ТОВ «Крома-Транс» надає послуги з надання рухомого складу, здійснює перевезення вантажів залізничним транспортом з Казахстану в країни СНД, Європу, Іран, Афганістан, Китай і назад, транзитом по Казахстану та інших країн. Надає консультації в організації перевезень, послуги з відстеження місцезнаходження вагонів і оперативне усунення можливих затримок.

Нашою компанією укладені договори з усіма вагоноремонтними підприємствами АТ «НК КТЖ», уп Вантажне вагонне депо Душанбе, АТ «Велозбекістон Темір йулларі» (Республіка Узбекистан, М. Ташкент) на виконання робіт з капітальних і деповських ремонтів вантажних вагонів і дільничного ремонту колісних пар, що дає можливість швидко і якісно надавати послуги з ремонту рухомого складу.

За роки діяльності перевезено сотні тисяч тонн різних вантажів, у тому числі зріджені гази, нафтопродукти, вугілля, металопрокат, зерно та ін Компанія напрацювала надійні зв’язки з узбецькими, туркменськими, російськими експедиторами, має прямий договір з АТ «НК Казахстан Темір Жоли».

За результатами статистичного ранжирування повного переліку суб’єктів господарської діяльності Республіки Казахстан, згідно з даними офіційної статистики за підсумками 2012р., 2013р., 2014р., 2015р., 2016г. ТОВ «Крома-Транс» удостоєно звання«Лідер галузі» (транспортно-експедиційна діяльність) і нагороджено відповідним елітарними знаками пошани, національними сертифікатами.

Ми будемо раді запропонувати Вам скористатися нашим досвідом з експедирування вантажів і щиро сподіваємося, що конкурентні переваги Нашої компанії допоможуть Вам досягти нових рубежів і успіхів у діяльності Вашої організації.