Валізи відрізняються один від одного як за розміром (обсягом) великі середні, малий, так і за матеріалом виготовлення, за кількістю коліс.

Валізи можуть виготовлятися і з пластика (полікарбонату, ABS), з тканини (частіше з поліестеру або нейлону) і рідше з натуральної шкіри.
Полікарбонат, що використовується в пластикових валізах, відмінно виглядає, чудово миється, не боїться ударів і тиску, а цим випробуванням сумки і валізи дуже часто піддаються в багажних відсіках.

Чемоданы на колесах найбільш зручний варіант, адже в такому разі не доведеться нести важкі речі в руках, а просто тримати за ручку і чемодан-візок сам буде котитися, таку перевагу валізи особливо актуально для жінок.

Дорожні чемоданы на колесах мають форму звичайної дорожньої сумки, її можна нести в руці, на плечі, а також, завдяки вбудованим перемикачем та висувною ручці її можна з легкістю котити не напружуючи руки.

Купити чемоданы на колесах або сумку на колесах від українських, європейських та китайських виробників за доступною ціною Ви зможете в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.