Биткоин

Для того, щоб зробити обмінну Р2Р-операцію на нашому сервісі, вам необхідно дотримуватися правил:
1. Виберете напрямок Віддаю і Отримую і натисніть на кнопку Обміняти. У нас найкращій
обмен биткоин.
2. У формі введення реквізитів заповніть всі поля. Необхідно вказувати достовірну інформацію в кожному полі введення даних. У випадках виявлення розбіжності даних Користувача з у казаними даними сервіс залишає за собою право повернення коштів за заявкою. У такому разі комісії платіжних систем поверненню не підлягають.
3. Прочитайте та прийміть Правила, Угоду користувача та Політику конфіденційності. Натисніть кнопку Обміняти.
4. Після натискання на кнопку обміняти на екрані буде виведена Ваша заявка на обмін. На цій сторінці ви можете зробити перевірку введених реквізитів.
5. Важливо! Ваша заявка на обмін фіксується за поточним курсом і виконується також по ньому, якщо оплата надійшла протягом 7 хвилин після створення заявки на обмін. Заявка скасовується, якщо оплата не приходить в зазначений час. У разі оплати після семихвилинного терміну сервіс залишає за собою право завершити заявку за новим курсом, або повернути кошти відправнику за вирахуванням комісій платіжної системи. У разі оплати криптовалюта з боку клієнта в регламентні терміни часом оплати є отримання 1-го підтвердження в мережі.
6. По кожній операції сервіс висилає докладний опис і секретний ключ Вам на електронну пошту.
7. Далі Ви або будете переадресовані на мерчант-інтерфейс платіжної системи для оплати автоматичних і напівавтоматичних обмінів, або отримаєте реквізити, на які потрібно провести оплату для ручних напрямків обміну.
8. Після отримання інформації про оплату заявки вам буде передана запитана сума у напрямку обміну. У нормальних умовах обмін займає від 2-х до 30 хвилин в робочий час. У рідкісних випадках обмін може зайняти до 24-х годин з технічних причин.
9. По завершенню обміну ви отримаєте лист на електронну пошту зі звітом про операцію.
10. Заявки Віддаю на обмін криптовалют Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash та інші є сплаченими і виконуються в момент отримання транзакцією мінімум 1 підтвердження.
11. Транзакції в мережах Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash тривалий час можуть перебувати в стані «Непідтверджена транзакція. Сервіс не може впливати на швидкість обробки таких переказів. Після отримання коштів за такими платежами, сервіс робить зарахування за поточним курсом, або повертає кошти клієнту за вирахуванням комісій платіжних систем.
12. У разі високого навантаження чи технічних неполадок у мережі криптовалют (Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash та ін) з незалежних від Сервісу причин час доставки коштів на рахунок одержувача може досягати 48 годин.
13. Заявки на обмін з криптовалюта віддаєте, оплачені на суму менше мінімальної рекомендованої комісії платіжної системи, виконання і повернення не підлягають.
14. Якщо ваш обмін криптовалюта Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, і ін. віддаєте був оплачений, але кошти не надійшли по закінченню 12 годин, повідомте про це в нашу службу підтримки з підтвердженням платежу. У разі відсутності повідомлення користувача більше 24 годин, сервіс залишає за собою право відмовити у виконанні обміну.
15. Обмін Яндекс.Гроші доступний для верифікованих користувачів. Максимальна сума обміну для першої заявки 15000руб., термін виконання до 28 годин після оплати. Наступні заявки на обмін вироблені з одного і того ж гаманця відбуваються моментально.
16. Будь-які операції обміну можуть бути припинені на розсуд адміністратора сервісу для додаткових перевірок транзакцій Банками, Платіжними системами та ін. Систематичне створення неоплачених заявок буде вважатися шкідливою дією по відношенню до сервісу. Доступ до послуг сервісу може бути обмежений або заборонений без пояснення причин.