Одне з найбільш важливих рішень, яке може прийняти атлет , — це те, яке взуття він вибирає для підйому. Важка атлетика взуття / ліфтинг взуття, або ліфтери, стають все більш популярними серед всіх силових видів спорту за їх здатність підтримувати продуктивність спортсмена. Ми розповімо про best crossfit lifting shoes.

Протягом останніх двох років ми виконували місію, присвячену огляду та рейтингу кращих ліфтингових черевиків галузі. Ми розглянули як старі, так і нові моделі від деяких найбільших компаній, які створили сильну репутацію на ринку. Для більш нового атлета і навіть вивітрюваного спортсмена знайти ідеальну пару взуття може бути непростим завданням.

Підйомні черевики призначені для підвищення стійкості підйомника, підтримки мобільності та поліпшення зворотного зв’язку з платформою. Вони складаються з безлічі функцій, які приносять користь вищезгаданим трьом категоріям, і саме ці характеристики роблять кожне взуття трохи іншим і індивідуальним для спортсмена. Ми не говоримо, що Вам абсолютно необхідні атлети для хорошої роботи, але вони можуть допомогти вам підняти ваш підйом на наступний рівень. Як правило, є п’ять основних характеристик взуття, які відрізняють кожну пару атлетів від звичайної пари кросівок. Крім того, такі речі, як висота і тип каблука підйомного черевика і пропонована система шнурівки / обв’язки, можуть стати основними гравцями, які допоможуть вам прийняти рішення.