Секрети справжнього багета для картин

   Багет — слово, яке прийшло до нас з французької мови і надійно влаштувалося в лексиконі творчих людей, митців, вишивальниць і навіть дзеркальників. Воно позначає планку, гладку або з орнаментом, з якої роблять рамки для картин, фотографій, інсталяцій, дзеркал.

   Сьогодні багет для картин є найпопулярнішим матеріалом для обрамлення предметів образотворчого мистецтва. Це і не дивно, адже він здатний підкреслити глибину кольору, тонко і витончено відтінити ідею, стати завершальним штрихом роботи. Після оформлення багет для картин стає частиною твору мистецтва, тому недооцінювати його ролі не варто.

   Залежно від матеріалу, складності візерунка, ширини планки вартість на багети для картин різних типів може мати відчутні відмінності. Самим дорогими і популярними є дерев’яні вироби. Вигідною в плані вартості альтернативою першим варіантом є пластиковий багет, однак і його не варто недооцінювати, адже якісно виконану рамку часом неможливо відрізнити від обрамлення з натурального дерева.

   Майстерня «ArtBaget» надає можливість вибрати багет для картин двох типів — дерев’яний і пластиковий. У нас величезний вибір форм, кольорів, текстур і орнаментів. Тому ви точно зможете здивувати своїх клієнтів. Крім того, колекція постійно поповнюється новинками.