Ви любите піцу так, як любимо її ми? Тоді Ви зайшли за адресою. Пицца Астана — свіжий бренд для шанувальників італійської кухні. Ми робимо смачну піцу за перевіреними рецептами і гарантуємо безкоштовну доставку по Астане.

Піца — як багато в цьому слові. Чи буває що-небудь божественніших апетитного тягучого тесту з соковитою начинкою, яскравим соусом і ароматними спеціями? Зібралися дивитися нову комедію з друзями або пограти в монополію всією сім’єю? Цілодобова доставка Пицца астана — ось правильне рішення, яке забезпечить відмінний настрій для всієї компанії.

Піца — споконвічно італійське національне блюдо, яке входить в число найпопулярніших у всьому світі. Її прообраз з’явився в 1522 році, коли в Неаполь вперше завезли томати. Готували її спеціальні працівники — «піццайоло».

Італійці — найкращі кулінари в світі. Для них приготування їжі — це ціле мистецтво. Всі складові повинні бути свіжими, кухня — чистої, обслуговування — якісним, а доставка — швидкою. Саме за таким принципом працює дружний київський колектив Піцца33. Наша служба доставки по Києву завжди напоготові і чекає дзвінків від улюблених клієнтів.

Ми пропонуємо справжню феєрію смаків і ароматів: спекотні ковбаски або тягуче різноманітність сирів, пікантні гавайські нотки ананаса або грибна добірка, знаменита «Маргарита» або унікальна піца «Дольче маре» з морепродуктів. Яким смаковим коктейлем Ви будете насолоджуватися сьогодні?

Хочете щось ексклюзивне? Як щодо того, щоб спробувати себе в ролі шеф-кухаря? Зберіть свою піцу самостійно. Система проста: заходите в розділ «Піца за своїм рецептом», вибираєте улюблені інгредієнти, а ми готуємо. Потім наша служба доставки піци абсолютно безкоштовно привезе Ваш апетитний шедевр по будь-якою адресою Києва. Погодьтеся, смачно не означає складно. Звикайте жити з комфортом.
Хочете спробувати кращу пицу в Астане, доставка від служби Пицца астана працює для Вас 24 години на добу.